Hlavní stránka
Světelný kruh léčení
Kurzy
Podrobnosti o kurzech
Léčení
Kontakt
Komunikace
Meditace
Aktuality
 

LÉČENÍ

Jedno setkání u mne trvá 60 - 75 min. Prvokontakt bývá vetšinou delší. Budou vám vyrovnány čakry, pročištěna páteř na fyzické a astrální úrovni. Postupně se budete učit pracovat s dechem a se svým vnitřním světlem,aby jste i ve svých domovech mohli harmonizovat místa, která to více potřebují. Vše co vaše tělo a mysl vnímá jako disharmonii, budeme postupně pročišťovat a přivádět zpět ke zdraví.

Všechny problémy, které si ve svých životech řešíme (životní zkoušky  –  úkoly) na fyzické i psychické úrovni, mají svoji příčinu, někde v naší minulosti. Toto důležité poznání bude provázet naší spolupráci.

Většinou lidem doporučuji alespoň 3 - 5 terapií hloubkového pročištění. Na každé setkání si přineste svůj hrneček, do kterého vám bude připraven lék pro vaše tělo a psychickou pohodu.

Pro ty z vás, kteří pochopí, že i oni mohou základně s univerzální vesmírnou energií pracovat, pořádám kurzy, kde vám bude postupně vše vysvětleno, získáte zpět napojení k vesmírnému zdroji (s kterým se rodíme, ale postupně se nám toto propojení uzavírá vlivem našeho přístupu k životu…) a budete se postupně vše učit používat pro zdraví své i svých blízkých.

Další důležitou součástí mé terapie je práce s odpuštěním. Ale k tomu přistupuji, až když se daný člověk dostane do psychické pohody a sám se rozhodne, že chce na odpuštění pracovat.

ODPUŠTĚNÍ JE KLÍČEM K NAŠÍ SVOBODĚ

Co léčím: bolesti zad, kloubů, onemocnění vnitřních orgánů, degenerativní onemocnění, neurologické diagnozy, psychiku, děti – nutná spolupráce s rodiči, i náročné diagnozy….

Má původní profese je fyzioterapeut, takže často si odnesete i nějaké cviky, které přispějou k vašemu uzdravení.

Přijďte, ráda vám pomohu.

TOPlist