Hlavní stránka
Světelný kruh léčení
Kurzy
Podrobnosti o kurzech
Léčení
Kontakt
Komunikace
Meditace
Aktuality
 

MEDITACE


Nejbližší meditace se koná 2. 8. 2023 (v ANA - Akademie nadání na Jiráskově náměstí)


    Milí přátelé,
16. 1. se bude konat první setkání při meditacích v tomto roce. Klid, harmonii a toleranci zažehneme nejen ve svých životech, ale i pro planetu a lidstvo, jehož jsme součástí.

Sejdeme se před 19. h v Akademii nadání (u Ivanky).
Svoji účast rezervujte formou sms.

Přeji krásné dny Hanka


Termín vánoční meditace je 19. 12. od 19 h


    Milí přátelé,
příští neděli se bude konat vánoční setkání při meditacích. Sejdeme se v 19 h ve Cvrčkovi. Jako každý rok, bude toto setkání v duchu krásných poselství světla a lásky, kterými můžete obdarovat ostatní. Pokud se chcete přidat, stačí napsat rezervaci formou sms nebo na WhatsApp.

Přeji vám krásný adventní čas a těším se na viděnou. Hanka


    Milí přátelé,
nastává vánoční čas a já věřím, že naše předvánoční setkání při meditacích proběhne.

Zvolila jsem datum 20.12. na poslední adventní neděli ( V 19h ve Cvrčkovi). Jako každý rok, bude toto setkání v duchu krásných poselství světla a lásky, kterými můžeme obdarovat ostatní.  Pokud se chcete přidat, stačí napsat rezervaci formou sms na mé tel.číslo. Těším se naše setkání.

Hanka


    Milí přátelé,
6. 9. od 19h vás zvu na další setkání při meditacích. Přichází krásné období podzimu, barev a zklidnění. Zda z této krásy dokážeme čerpat, je jen na nás.

Věřím, že s těmi z vás se kterými se sejdeme, dokážeme vyslat impuls planetě a lidstvu, aby světlo a láska měly větší sílu, než strach, které lidstvo vytváří skrze zkoušky, které přicházejí do našich životů. Ta pravá svoboda je pouze v nás:-).

Těším se na setkání Hanka


    Milí přátelé,
přichází první záblesky jara,.... příroda se probouzí, ...čistí . A v těchto náročných, ale krásných dnech vás zvu na další setkání při meditacích. 15.3. od 19h na stejném místě( dětské centrum Cvrček). Poďme společne rozpouštět nánosy strachu a omezení , které jsme jako lidstvo vytvořili a tím přispět k osvobození sebe samých i naší planety.

Přijďte, věřím, že nás bude víc...... Hanka

(Rezervace formou sms 730101780)


    2. 2. 2020 bude meditace.


    15. prosince bude vánoční meditace.


    Milí přátelé,
ve středu 1. 5. od 19.30h se bude konat jarní setkání u meditací, pokud se ve vašem krásném životě najde čas, sejdeme se v prostorách dětského centra Cvrček.

Přeji vám krásné dny a těším se na setkání Hanka (rezervace formou SMS - stačí ANO/NE)


    Milí přátelé,
1. 4. je pondělí, ale i přesto vás zvu na jarní setkání při meditacích (od 19h). Vzkříšení jara je nádhera, kterou nás planeta obdarovává, pojďme i my obdarovat ji.

Přeji vám krásné dny plné světla a lásky. Hanka


TERMÍNY
2. 8. 2023 v 19 h (středa) (v ANA - Akademie nadání na Jiráskově náměstí)

Další termíny budou upřesněny v daném měsíci.

Objednat se můžete na tel 730101780, nebo na hanka176@seznam.cz
TOPlist