Hlavní stránka
Světelný kruh léčení
Kurzy
Podrobnosti o kurzech
Léčení
Kontakt
Komunikace
Meditace
Aktuality
 

Světelný kruh léčení

Vize uzdravení

    Milí přátelé,
děkuji všem, kteří s námi večer léčíte ve světelném kruhu a vítám i ty, kteří o tom zatím jen uvažují (postup v minulém odkazu). Žádná pomoc není malá.

Každá myšlenka světla a lásky nám pomůže se posunout blíže k cíli.

Víme co chceme?..................... A na tuto otázku bychom se teď mohli více zaměřit. Zkusme si na konci léčení ve světelném kruhu představit svoji VIZI UZDRAVENÉ PLANETY A LIDSTVA. I kdyby to byla jen jedna krásná myšlenka, tak je to skvělé, další den na konci léčení budou přicházet další krásné myšlenky.....jen se nechte vést svoji nádhernou silou, která je v každém z nás. Zapojme fantazii a tvořme vidinu nového světa, ke kterému směřujeme.

Těším se na setkání Hanka


    Milí přátelé,
Světelný kruh léčení je aktivní každý večer v 21.30h. Budeme rádi, když se připojíte. Pomůžete planetě, lidstvu, ale hlavně sami sobě.

Těším se na setkání Hanka


    Milí přátelé,
žijeme dnes v období, kdy je potřeba planetě, ale hlavně nám lidem hodně pomoci. Strach, který přerůstá až v paniku, je potřeba v lásce rozpouštět.
Věřím, že sposta z vás, kteří si těchto pár řádek přečtou, se rádi připojí.

    Přicházejí různá omezení, která zasahují do našich životů, ...ale naše vnitřní svoboda je dar, na kterém bychom měli pracovat. A je jen na nás, zda si ji zachováme.

    Každý den v 21.30h se můžeme propojit přes SVĚTELNÝ KRUH* a pomocí lásky, světla a fialového plamene, rozpouštět vše co je potřeba. To vše může přispět nejen k našemu vnitřnímu klidu, ale k hlubšímu uvědomění souvislostí životní zkoušky, kterou teď lidstvo prochází. Ať se nám to líbí nebo ne, jsme součástí karmy lidstva a je tedy na nás(lidech) jí rozpoštět.


*NÁVOD PRO TY, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ ZAPOJIT A NEZNAJÍ POSTUP Z NAŠICH SPOLEČNÝCH MEDITACÍ:

    Každý den( nebo jen tehdy, kdy mám čas) si v 21.30h sednu a zklidním se - mohu se prodýchat se světlem. Z aktivuji práci s energií a představím si spoustu bytostí ve velkém kruhu včetně sebe. Světlo z každého z nás natolik vyzařuje, že toto společenství vytváří SVĚTELNÝ KRUH - uvnitř kruhu planeta země a život na ní... -- můžu posílat energii, lásku, odpuštění, fialový plamen... ...nech se vést - to vše po dobu 20min.

Možná zjistíte, že léčíte i sami sebe...

    Budu ráda, když mi do hodnocení na mých stránkách napíšete pár vět - jak toto propojení vnímáte, nebo jen vzkaz - zapojuji se.

Těším se na naše večerní setkání, Hanka

TOPlist